مدیریت اتحادیه کفاشان و سراجان تبریز با اشاره به تفاوت سیستم و کشور ایران با سایر نقاط دنیا گفت: خارجی‌ها تکی ندارند . ما نیز در نمایشگاه نداریم . از مشتریانی که به نمایشگاه می‌آیند، مشخصاتشان را می‌گیریم، مصاحبه می‎کنیم، ممکن می باشد با برخی به فیس کلان قرارداد ببندیم . در نمایشگاه مذاکرات اول انجام می‎شود و آنگاه در دفتر کار مذاکرات آخرین چهره می‎گیرد . 

به گزارش خبرنگاروب تارنما جامعه صنعت کفش کشور ایران - .رئیس اتحادیه کفاشان و سراجان تبریز حضور چینی‎ها در سالن ۲۷ را فرصتی برای صنعت‎کفش مرزو بوم دانست و بیان کرد: از حضور چینی‎ها مضاعف شادمان شدم . در گفتمان و تفاهمی که با آقای شجری داشتیم، تصمیم گرفتیم که به خارجی‎ها اذن ندهیم در نمایشگاه امپکس، متاع آخرین بند . به ترک‎ها و چینی‎ها گفتیم، فقط مواد نخستین یا ماشین‎آلات بیاورند . صنعت ما مستضعف ماشین‎آلات به روز و مواد نخستین با کیفیت و متنوع است . 

علیرضا جباریان در خصوص پتانسیل‌های جان دار در نمایشگاه ابلاغ کرد: این همیشه یکی از شعارهای اینجانب هم به عنوان تولیدکننده نیز شخصی که با صنعت در ارتباط است، نمایشگاه‎ها یک پتانسیل بالقوه برای عرضه کفش و شناسایی و خوبتر شدن برند می باشند . 

همچنین مراوداتی که در نمایشگاه‎ها به وجود می‌آید، سبب ساز رونق تولید می‎شود 

جباریان درباره نمایشگاه‌های فرنگی گفت: شرکت‎های آلمانی ۸۵ درصد هزینه‎های کارخانه‎شان را روی نمایشگاه‎ها متمرکز می‎کنند و صرفا ۱۵ درصد از هزینه‌ها را روی کاتالوگ و باقی موارد می گذارند . بیشترین نمایشگاه‎های دنیا در آلمان ساخت می‎شود، مردمی که دنبال مال می باشند به نمایشگاه می‌آیند . نمایشگاه امپکس تهران هم یک عدد از نمایشگاه‌های شناخته شده میباشد و هر سال نسبت به سال گذشته خوبتر می‎شود . 

ست نقره دستبند نقره گردنبند نقره شیک گوشواره نقره شیک

جباریان در ادامه گفت: ما از او‌لین سالی که امپکس در هتل المپیک برگزار شد در نمایشگاه شرکت کردیم . البته به نظرم من، نسبت به اولی نمایشگاه امپکس، همین سال خیلی مرتب‎تر و منظم‎تر اجرا شده، وسعت نمایشگاه نیز نسبت به سال گذشته عمده شده میباشد . امیدواریم در این چهار روزه مشتریان و صنعت‎گران به نمایشگاه بیایند و دوستان عزیز نیز بتوانند تولیدها را ارائه نمایند . 

جباریان در پایان افزود: ما خوشحالیم که خارجی‎ها در نمایشگاه کمپانی کردند و مواد اول آوردند . حضور کنار گذاشتن ها و ایتالیایی و چینی‌ها موجب تقویت صنعت ما نیز خواهد شد . من از همه مسئولین نمایشگاه و مسئولین اتحادیه‎ها تشکر می‎کنم و امیدوارم سال‎های بعد، نمایشگاه امپکس از این نیز وسیع‎تر و خوبتر و پربارتر اجرا شود . 

468 

ad

zivarallat نمایشگاه ,نمایشگاه‎ها ,نقره ,جباریان ,صنعت ,نسبت ,مواد نخستین ,همچنین مراوداتی ,نمایشگاه امپکس ,نمایشگاه امپکس، ,حضور چینی‎ها منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

کولاک مووی | مرجع دانلود فیلم و سریال سایت شخصی سپهر حسین زاده دیدار کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. قلاویز خرید ساعت مچی اورجینال مردانه زنانه پسرانه دخترانه 2019 آهن آلات ارز دیجیتال خرید اینترنتی